O firmie

Biuro Nieruchomości LOFT tworzą ludzie, dla których pasją jest styl pracy - jego fundament stanowi Państwa satysfakcja i zadowolenie z naszych usług. Nasze zaangażowanie oraz troska o zabezpieczenie interesów naszych Klientów jest dla nas kluczowym czynnikiem w budowaniu trwałych relacji. Gwarantujemy indywidualne podejście, realizację każdego zlecenia rozpoczynamy od dokładnej analizy potrzeb.

Naszym Klientom oferujemy pełne wsparcie procesu transakcyjnego, wysoką jakość realizacji powierzonych nam zadań a także podjęcie wszelkich działań mających na celu skuteczną sprzedaż czy wynajem zleconej nieruchomości.

Mając na uwadze zakres odpowiedzialności, który spoczywa na pośredniku w obrocie nieruchomościami czynności wykonujemy ze szczególną starannością właściwą dla ich zawodowego charakteru. Każda nieruchomość przed dokonaniem transakcji jest przez nas dokładnie sprawdzana pod kątem prawnym. Działamy w oparciu o licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 21516, standardy zawodowe oraz obowiązujące przepisy prawa. Działamy zgodnie z zasadami etyki zawodowej, na każdej płaszczyźnie współpracy staramy się spełniać zawarte w nich wysokie wymagania etyczne i moralne. Posiadamy ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa, co gwarantuje bezpieczeństwo realizowanych przez nas transakcji oraz ochronę finansową.

Przestrzegamy zasad ochrony danych osobowych i interesów osób na rzecz których pracujemy. Wszelkie dane osobowe uzyskiwane od naszych Klientów i przetwarzane przez naszą firmę są chronione i wykorzystywane wyłącznie dla potrzeb przeprowadzenia transakcji w obrocie nieruchomościami. Nie są udostępniane osobom trzecim nie związanym bezpośrednio z transakcją. Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.) dane osobowe naszych Klientów są przechowywane i przetwarzane z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymagania polskiego prawa.

Należymy do Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami B-C-K SPON oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomościami - PFRN.

Pośredniczymy w zakresie kupna, sprzedaży, najmu, wynajmu i zamiany nieruchomości gruntowych, budynkowych i lokalowych. Zakresem działalności obejmujemy teren woj. śląskiego ze szczególnym ukierunkowaniem działań na rynku lokalnym. Głównym terenem działania w szczególności są takie miasta jak Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Bytom, Chorzów, Zabrze, Ruda Śląska, Gliwice oraz okoliczne miasta i gminy.

Pracujemy w oparciu o nowoczesny system Wielokrotnego Oferowania Nieruchomości – MLS, co przyczynia się do wzrostu efektywnej sprzedaży nieruchomości a tym samym możliwości zaprezentowania pełnej oferty innych agencji współpracujących.

W trosce o Państwa czas w celu zapewnienia kompleksowości współpracujemy z prawnikami, notariuszami, geodetami, rzeczoznawcami majątkowymi, zarządcami nieruchomości i architektami.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!!!

Szczegóły prezentowych ofert mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.